Yumi avlastningsbord vitpigmenterad ek
Rowico Home 119229
Art.nr: 10826
Beställningsvara
2 036,80 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | Vitpigmenterad |
| Material | Ekfanér, ek |
| Mått | |
|---|---|
| Längd | 120 cm |
| Bredd | 40 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Lackad |
| Monterad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 119229 |





