Bali skåp brun
RGE 5301
Art.nr: 11113
{$antal} {$enhet} i butik
796 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | Brun |
| Material | Furu, Bambu |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 105 cm |
| Djup | 60 cm |
| Höjd | 113 cm |
| Information | |
|---|---|
| Monterad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | RGE |
| SKU | 5301 |
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | Brun |
| Material | Furu, Bambu |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 105 cm |
| Djup | 60 cm |
| Höjd | 113 cm |
| Information | |
|---|---|
| Monterad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | RGE |
| SKU | 5301 |