Rise sideboard teak-look/svart
Venture Design 29918-778
Art.nr: 12221
Beställningsvara
1 000 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | Brun |
| Mått | |
|---|---|
| Längd mellan ben | 135 cm |
| Längd | 110 cm |
| Bredd | 30 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Information | |
|---|---|
| Monterad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Venture Design |
| SKU | 29918-778 |




