Ant soffbord ljus marmor/mässing
RGE 110200
Art.nr: 12802
{$antal} {$enhet} i butik
396 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | Mässing |
| Material | Glas, metall |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 63 cm |
| Höjd | 47,5 cm |
| Längd | 116 cm |
| Information | |
|---|---|
| Monterad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | RGE |
| SKU | 110200 |
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | Mässing |
| Material | Glas, metall |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 63 cm |
| Höjd | 47,5 cm |
| Längd | 116 cm |
| Information | |
|---|---|
| Monterad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | RGE |
| SKU | 110200 |