Gradino vitrinskåp ask natur/svart
Nordic Furniture 5001581
Art.nr: 13442
{$antal} {$enhet} i butik
5 036 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | Vitpigmenterad |
| Material | Ek, ask |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 95 cm |
| Djup | 40 cm |
| Höjd | 170 cm |
| Information | |
|---|---|
| Monterad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Nordic Furniture |
| SKU | 5001581 |

