Industry valvformat vitrinskåp svart metall/glas
RGE 9143/ ME98542AG
Art.nr: 13973
{$antal} {$enhet} i butik
5 192 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | Svart |
| Material | Metall, glas |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 100 cm |
| Djup | 40 cm |
| Höjd | 197 cm |
| Höjd mellan hyllplan | 37 cm |
| Information | |
|---|---|
| Monterad | Ja |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | RGE |
| SKU | 9143/ ME98542AG |

