Valetta soffa 3HJ2 tyg Oakland 3125 antracit/ek
Hjort Knudsen 1549-AV-HJ-BH
Art.nr: 14025
{$antal} {$enhet} i butik
19 388 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | Grå |
| Mått | |
|---|---|
| Längd | 277 cm |
| Bredd | 222 cm |
| Djup | 92 cm |
| Höjd | 100 cm |
| Sittdjup | 52 cm |
| Sitthöjd | 48 cm |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Hjort Knudsen |
| SKU | 1549-AV-HJ-BH |

