KAMPANJ till 13 april
−15 %
Clearbrook sideboard 160 brun ek/svart metall
Rowico Home 119782
Art.nr: 14850
Beställningsvara
8 836,80 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | Brun |
| Material | Ek |
| Mått | |
|---|---|
| Längd | 160 cm |
| Djup | 42 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Information | |
|---|---|
| Monterad | Nej |
| Ytbehandling | Lackad |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 119782 |






