KAMPANJ till 13 april
−15 %
Haddington sideboard 142 vitpigmenterad ek/svart
Rowico Home 120132
Art.nr: 14960
Beställningsvara
6 796,80 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | Vitpigmenterad |
| Material | Ek, metall |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Lackad |
| Monterad | Nej |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 142 cm |
| Djup | 45 cm |
| Höjd | 71 cm |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 120132 |







