KAMPANJ till 13 april
−15 %
Halifax skrivbord 120 svart ek/svart metall
Rowico Home 119910
Art.nr: 14964
Beställningsvara
5 436,80 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | Svart |
| Material | Ek, metall |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Lackad |
| Monterad | Nej |
| Mått | |
|---|---|
| Längd | 120 cm |
| Bredd | 61 cm |
| Höjd | 82 cm |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 119910 |
Halifax sideboard 160 brun ek/svart metall
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 14962
9 516,80 kr
Halifax sideboard 160 svart ek/svart metall
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 14963
9 516,80 kr
Halifax skåp 100 brun ek/svart metall
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 14965
10 196,80 kr
Halifax skåp 100 svart ek/svart metall
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 14966
10 196,80 kr









