KAMPANJ till 13 april
−15 %
Redmond sänggavel 230 brun ek
Rowico Home 119786
Art.nr: 15127
Beställningsvara
6 116,80 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | Brun |
| Material | Ekfanér, ek, metall |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Lackad |
| Monterad | Nej |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 234 cm |
| Djup | 32 cm |
| Höjd (utan ben) | 126 cm |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 119786 |
| Produktlänk | https://rowicohome.com/sv/mobler/sovrum/sanggavlar/redmond-sanggavel-brun-119786 |







