Indy vitrinskåp smalt svart metall/glas
Torkelson 196050
Art.nr: 15537
{$antal} {$enhet} i butik
3 476 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | Svart |
| Material | Metall, glas |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 50 cm |
| Djup | 43 cm |
| Höjd | 183 cm |
| Information | |
|---|---|
| Monterad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Torkelson |
| SKU | 196050 |

