Main satsbord S/2 svart plåt 35x35 + 30x30 cm
Nordic Furniture 642220
Art.nr: 15605
{$antal} {$enhet} i butik
796 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | Svart |
| Material | Metall |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 35 cm |
| Höjd | 55 cm |
| Längd | 35 cm |
| Information | |
|---|---|
| Monterad | Ja |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Nordic Furniture |
| SKU | 642220 |

_642220_001.png)