Racquet vitrin 2-dörr oljad ek/rotting, svarta metallben
HansK 700-24M
Art.nr: 15790
Beställningsvara
18 392 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | Ek |
| Material | Ek |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 100 cm |
| Djup | 40 cm |
| Höjd | 152 cm |
| Information | |
|---|---|
| Monterad | Delvis |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | HansK |
| SKU | 700-24M |




