Drop sidobord med lampa ek
Bröderna Anderssons ST900-BORD1+ST910-LAMPA
Art.nr: 15939
Beställningsvara
5 568 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | Ek |
| Material | Ek |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 46 cm |
| Djup | 44 cm |
| Höjd | 56 cm |
| Information | |
|---|---|
| Monterad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Bröderna Anderssons |
| SKU | ST900-BORD1+ST910-LAMPA |

