Eclipse matbord runt D120 valnötsfaner/svarta ben
Dan Form 400801710+400801750
Art.nr: 16344
{$antal} {$enhet} i butik
5 432 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | Brun |
| Ben | Svart |
| Mått | |
|---|---|
| Diameter | 120 cm |
| Maxlängd | 120 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Lackad |
| Monterad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Dan Form |
| SKU | 400801710+400801750 |





