Brutus matbord 200/265x100 cm teak natur
Brafab 2097
Art.nr: 19342
{$antal} {$enhet} i butik
15 000 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | Natur |
| Material | Teak |
| Mått | |
|---|---|
| Längd | 200 cm |
| Bredd | 100 cm |
| Totallängd | 265 cm |
| Information | |
|---|---|
| Förlängningsbart | Ja |
| Monterad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Brafab |
| SKU | 2097 |



