* En produkt av denna modell/serie finns hemma för demo i vår butik i/på Tofta!

Florida pinnsoffa mörkpigmenterad oljad ek
Bröderna Wigells Stolfabrik W500025
Art.nr: 19742
Beställningsvara
11 196 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | Ek |
| Utförande | Ek |
| Mått | |
|---|---|
| Sitthöjd | 44 cm |
| Längd | 135 cm |
| Djup | 50 cm |
| Höjd | 71 cm |
| Information | |
|---|---|
| Monterad | Ja |
| Ytbehandling | Oljad |
| Svensktillverkad | Ja |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Bröderna Wigells Stolfabrik |
| SKU | W500025 |






