Malaga hörnsoffa 2H2 tyg Hugo nougat
Haga Gruppen AB 50770
Art.nr: 20530
{$antal} {$enhet} i butik
11 440 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Klädsel | Tyg |
| Färg | Brun |
| Mått | |
|---|---|
| Längd | 230 cm |
| Bredd | 230 cm |
| Djup | 95 cm |
| Höjd | 102 cm |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Haga Gruppen AB |
| SKU | 50770 |
| Utförande | |
|---|---|
| Klädsel | Tyg |
| Färg | Brun |
| Mått | |
|---|---|
| Längd | 230 cm |
| Bredd | 230 cm |
| Djup | 95 cm |
| Höjd | 102 cm |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Haga Gruppen AB |
| SKU | 50770 |