Lime avlastningsbord svart metall/betong laminat
Torkelson 170549
Art.nr: 21304
{$antal} {$enhet} i butik
3 168,80 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | Grå |
| Material | Laminat, metall |
| Mått | |
|---|---|
| Längd | 115 cm |
| Djup | 38 cm |
| Höjd | 86 cm |
| Information | |
|---|---|
| Monterad | Ja |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Torkelson |
| SKU | 170549 |

