Narvik avlastningsbord rustik oljad ek
Torkelson 1760001
Art.nr: 2944
{$antal} {$enhet} i butik
5 364,80 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | Ek |
| Mått | |
|---|---|
| Längd | 130 cm |
| Djup | 40 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Oljad |
| Monterad | Delvis |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Torkelson |
| SKU | 1760001 |


