Air soffbord 110x60 cm marmor Terrazzo Cosmos/svart metall
RGE 117150+117050
Art.nr: 7029
{$antal} {$enhet} i butik
1 798 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | Svart |
| Material | Marmor, metall |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 48 cm |
| Längd | 110 cm |
| Information | |
|---|---|
| Monterad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | RGE |
| SKU | 117150+117050 |


