KAMPANJ till 13 april
−15 %
Yumi sittbänk vitpigmenterad ek
Rowico Home 119224
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ek |
| Mått | |
|---|---|
| Sittbredd | 155 cm |
| Sittdjup | 40 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Längd | 155 cm |
| Djup | 40 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Information | |
|---|---|
| Monterad | Nej |
| Ytbehandling | Lackad |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 119224 |






