Confetti avlastningsbord 100 vitpigmenterad ek
Rowico Home 103784
Art.nr: 11719
{$antal} {$enhet} i butik
3 052,80 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ek |
| Mått | |
|---|---|
| Längd | 100 cm |
| Djup | 40 cm |
| Höjd | 74 cm |
| Från golv till sarg | 60 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Oljad |
| Monterad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 103784 |
Confetti avlastningsbord 100 ek
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 14872
3 056,80 kr
Confetti avlastningsbord 100 svart
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 14873
3 056,80 kr
Confetti avlastningsbord 100 brun ek
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 21490
3 396,80 kr




