* En produkt av denna modell/serie finns hemma för demo i vår butik i/på Tofta!

Birka kontinentalsäng 180x200 cm
Art.nr: 11765
Beställningsvara
38 304 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Utförande | 180x200 cm |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 180 cm |
| Längd | 200 cm |
| Höjd (exkl. bäddmadrass och ben) | 50 cm |
| Information | |
|---|---|
| Komfortval | Soft, Medium, Fast, Extrafast |
| Pocketzoner | 7 |
| Resårlager | 2 |
| Stoppning | Latex |
| Tygfärger | 22 |
| Svensktillverkad | Ja |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Viking Beds of Sweden |


