KAMPANJ till 13 april
−15 %
Brooklyn matbord 170x95 mörkbrun ek
Rowico Home 108535
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ek |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 95 cm |
| Längd | 170 cm |
| Maxlängd | 270 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Lackad |
| Monterad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 108535 |






