Balder matbord 200x100 cm vitoljad ek
Concept Living 11199
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ek |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 100 cm |
| Längd | 200 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Oljad |
| Monterad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Concept Living |
| SKU | 11199 |
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ek |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 100 cm |
| Längd | 200 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Oljad |
| Monterad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Concept Living |
| SKU | 11199 |