Everett sideboard 160 svart ek/svart
Rowico Home 118783
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ek, metall |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Oljad/Lackad |
| Monterad | Delvis |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 160 cm |
| Djup | 41 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 118783 |
| Produktlänk | https://rowicohome.com/sv/mobler/forvaring/sideboards/everett-sideboard-svart-118783 |




