Everett skåp 105 glasdörr vitpigmenterad ek/svart
Rowico Home 118771
Art.nr: 14897
{$antal} {$enhet} i butik
9 516,80 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ek, metall |
| Utförande | Glasdörrar |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 95 cm |
| Djup | 41 cm |
| Höjd | 105 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Oljad/Lackad |
| Monterad | Delvis |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 118771 |

