Everett vitrinskåp vitpigmenterad ek/svart
Rowico Home 118773
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ek, metall |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 95 cm |
| Djup | 41 cm |
| Höjd | 195 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Oljad/Lackad |
| Monterad | Delvis |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 118773 |
| Produktlänk | https://rowicohome.com/sv/mobler/forvaring/vitrinskap/everett-vitrinskap-vitpigmenteradsvart-118773 |




