KAMPANJ till 13 april
−15 %
Filippa matbord runt 120 cm mörkbrun ek, inkl 1 iläggsskiva
Rowico Home 113830
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ek |
| Mått | |
|---|---|
| Diameter | 120 cm |
| Maxlängd | 210 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Lackad |
| Monterad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 113830 |







