KAMPANJ till 13 april
−15 %
Holton avlastningsbord 140x80 cm ek
Rowico Home 120012
Art.nr: 14994
Beställningsvara
6 116,80 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | Ek |
| Mått | |
|---|---|
| Längd | 140 cm |
| Djup | 36 cm |
| Höjd | 81 cm |
| Information | |
|---|---|
| Monterad | Nej |
| Ytbehandling | Lackad |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 120012 |
Holton soffbord runt Ø55 ek
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 15005
1 764,80 kr
Holton soffbord runt Ø80 ek
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 15007
2 716,80 kr
Holton soffbord ovalt 130x65 cm ek
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 15003
3 396,80 kr
Holton bokhylla hög 140x166 cm ek
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 14996
9 516,80 kr






