Holton soffbord ovalt 130x65 cm ek
Rowico Home 120376
Art.nr: 15003
Beställningsvara
3 396,80 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | Ek |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 65 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Längd | 130 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Lackad |
| Monterad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 120376 |
Holton soffbord runt Ø55 ek
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 15005
1 764,80 kr
Holton soffbord runt Ø80 ek
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 15007
2 716,80 kr
Holton avlastningsbord 140x80 cm ek
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 14994
6 116,80 kr
Holton bokhylla hög 140x166 cm ek
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 14996
9 516,80 kr





