Filippa vitrinskåp 2D 2L vitpigmenterad ek
Rowico Home 113787
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ek |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 81 cm |
| Djup | 40 cm |
| Höjd | 140 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Lackad |
| Monterad | Delvis |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 113787 |
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ek |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 81 cm |
| Djup | 40 cm |
| Höjd | 140 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Lackad |
| Monterad | Delvis |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 113787 |