Melfort matbord 180 ek
Rowico Home 119745
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Vildeksfanér |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 90 cm |
| Längd | 180 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Lackad |
| Monterad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 119745 |
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Vildeksfanér |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 90 cm |
| Längd | 180 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Lackad |
| Monterad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 119745 |