Tyler matbord 180x90 cm ek
Rowico Home 119700
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ek |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 90 cm |
| Längd | 180 cm |
| Maxlängd | 280 cm |
| Höjd | 74 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Oljad |
| Monterad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 119700 |
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ek |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 90 cm |
| Längd | 180 cm |
| Maxlängd | 280 cm |
| Höjd | 74 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Oljad |
| Monterad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 119700 |