Yumi sideboard 152 vitpigmenterad ek
Rowico Home 52497
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ek |
| Utförande | Sideboard |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Lackad |
| Monterad | Delvis |
| Mått | |
|---|---|
| Längd | 152 cm |
| Djup | 42 cm |
| Höjd | 84 cm |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 52497 |
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ek |
| Utförande | Sideboard |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Lackad |
| Monterad | Delvis |
| Mått | |
|---|---|
| Längd | 152 cm |
| Djup | 42 cm |
| Höjd | 84 cm |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 52497 |