Funco fåtöljbord svartbetsad ek/alu
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 31 cm |
| Vikt | 4 kg |
| Djup | 62 cm |
| Höjd | 53 cm |
| Information | |
|---|---|
| Tillverkningsland | Sverige |
| Ytbehandling | Lackad |
| Monterad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Conform |
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 31 cm |
| Vikt | 4 kg |
| Djup | 62 cm |
| Höjd | 53 cm |
| Information | |
|---|---|
| Tillverkningsland | Sverige |
| Ytbehandling | Lackad |
| Monterad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Conform |