Natalie soffbordsset 2+1 mörkbrun ek/svart metall
Nordic Furniture 5002115
Art.nr: 15888
{$antal} {$enhet} i butik
6 396 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | Brun |
| Material | Ekfanér, metall |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 90 cm |
| Djup | 90 cm |
| Höjd | 42 cm |
| Information | |
|---|---|
| Monterad | Ja |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Nordic Furniture |
| SKU | 5002115 |

_5002119_001.png)
_5002119_002.png)
_5002119_003.png)