Natalie konsollbord mörkbrun ek/svart metall
Nordic Furniture 5002119
Art.nr: 15889
{$antal} {$enhet} i butik
2 368 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | Brun |
| Material | Ekfanér, metall |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 120 cm |
| Djup | 30 cm |
| Höjd | 81 cm |
| Information | |
|---|---|
| Monterad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Nordic Furniture |
| SKU | 5002119 |

_5002119_001.png)