KAMPANJ till 13 april
−15 %
Emmett matbord 240 ek
Rowico Home 120356
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ek |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 95 cm |
| Längd | 240 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Rubio Monocoat |
| Monterad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 120356 |
| Produktlänk | https://rowicohome.com/sv/mobler/bord/matbord/emmett-matbord-ek-120356 |
Emmett matbord 240 brun ek
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 14889
12 916,80 kr
Emmett matbord 240 svart ask
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 14890
12 916,80 kr
Emmett matbord 240 vitpigmenterad ek
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 14891
12 916,80 kr






