KAMPANJ till 13 april
−15 %
Filippa klaffbord 120+45x80 cm mörkbrun ek
Rowico Home 113838
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ek |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 80 cm |
| Längd | 120 cm |
| Maxlängd | 165 cm |
| Höjd | 74 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Lackad |
| Monterad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 113838 |






