Filippa klaffbord 80+45x80 cm mörkbrun ek
Rowico Home 113839
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ek |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 80 cm |
| Längd | 80 cm |
| Maxlängd | 125 cm |
| Höjd | 74 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Lackad |
| Monterad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 113839 |
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ek |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 80 cm |
| Längd | 80 cm |
| Maxlängd | 125 cm |
| Höjd | 74 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Lackad |
| Monterad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 113839 |