Orwel avlastningsbord 140xH75 cm beige travertin/brun ek
Rowico Home 120910
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Travertin, ek |
| Mått | |
|---|---|
| Längd | 140 cm |
| Bredd | 40 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Från golv till sarg | 41 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling stomme | Lackad |
| Ytbehandling topp | Obehandlad |
| Monterad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 120910 |
Orwel avlastningsbord 140xH45 cm beige travertin/brun ek
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 16206
5 436,80 kr
Orwel avlastningsbord 140xH45 cm beige travertin/vitpigmenterad ek
KAMPANJ till 13 april
−15 %
{$antal} {$enhet} i butik
Art.nr: 16202
5 436,80 kr
Orwel avlastningsbord 140xH75 cm beige travertin/vitpigmenterad ek
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 16204
6 796,80 kr



