KAMPANJ till 13 april
−15 %
Amesbury stol ljusbeige tyg/ekben
Rowico Home 120992
Art.nr: 16569
Beställningsvara
2 036,80 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | Beige |
| Ben | |
| Klädsel | |
| Information | |
|---|---|
| Monterad | Nej |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 49 cm |
| Djup | 58 cm |
| Höjd | 84 cm |
| Sittdjup | 48 cm |
| Sittbredd | 48 cm |
| Sitthöjd | 46 cm |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 120992 |






