KAMPANJ till 13 april
−15 %
Filippa sideboard 122 mörkbrun ek
Rowico Home 117941
Art.nr: 16577
Beställningsvara
7 476,80 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ek |
| Utförande | 122 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Lackad |
| Monterad | Delvis |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 122 cm |
| Djup | 40 cm |
| Höjd | 85 cm |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 117941 |
Filippa sideboard 122 ek
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 12588
7 476,80 kr
Filippa sideboard 122 vitpigmenterad ek
KAMPANJ till 13 april
−15 %
{$antal} {$enhet} i butik
Art.nr: 14188
7 476,80 kr
Filippa sideboard 150 mörkbrun ek
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 16578
8 156,80 kr
Filippa sideboard 150 vitpigmenterad ek
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 14997
8 156,80 kr









