KAMPANJ till 13 april
−15 %
Hazelton sideboard 170 brun ek
Rowico Home 121154
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ek |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Oljad |
| Monterad | Delvis |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 170 cm |
| Djup | 40 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 121154 |
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ek |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Oljad |
| Monterad | Delvis |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 170 cm |
| Djup | 40 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 121154 |