Plainfield tilläggsskiva 50x100 cm ek
Rowico Home 121183
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ek |
| Mått | |
|---|---|
| Längd | 50 cm |
| Bredd | 100 cm |
| Höjd | 7 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Rubio Monocoat |
| Monterad | Ja |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 121183 |
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ek |
| Mått | |
|---|---|
| Längd | 50 cm |
| Bredd | 100 cm |
| Höjd | 7 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Rubio Monocoat |
| Monterad | Ja |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 121183 |