Leia fåtöljbord Ø51xH55 cm svartbetsad ek
Oscarssons Möbel 10-300-SE
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ek |
| Mått | |
|---|---|
| Diameter | 51 cm |
| Höjd | 55 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Lackad |
| Svensktillverkad | Ja |
| Monterad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Oscarssons Möbel |
| SKU | 10-300-SE |
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ek |
| Mått | |
|---|---|
| Diameter | 51 cm |
| Höjd | 55 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Lackad |
| Svensktillverkad | Ja |
| Monterad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Oscarssons Möbel |
| SKU | 10-300-SE |