Noir stol vitoljad ek/rep
Feel Design 1353
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ek |
| Information | |
|---|---|
| Monterad | Ja |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 53 cm |
| Djup | 43 cm |
| Höjd | 85 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Vikt | 8 kg |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Feel Design |
| SKU | 1353 |
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ek |
| Information | |
|---|---|
| Monterad | Ja |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 53 cm |
| Djup | 43 cm |
| Höjd | 85 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Vikt | 8 kg |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Feel Design |
| SKU | 1353 |